Exkluzivní nabídka pro členy programu Odbory Plus a jejich rodinné příslušníky

12. 5. 2015

Od května 2015 máte možnost si zřídit ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ EVOLUCE s

BONUSY.

Životní pojištění Evoluce je pojištění "šité na míru" každému jenotlivci podle jeho aktuálních potřeb.

Dokážeme však stejným způsobem zajistit i vaše rodinné příslušníky. Součástí tohoto pojištění může být i pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnancem zaměstnavateli při výkonu povolání.

Bonusy, které můžete uplatnit při založení ŽP Evoluce:

- Povinné ručení (sleva až 1 000 Kč podle výše ročního pojistného)

- Havarijní pojištění (sleva až 4 000 Kč podle výše ročního pojistného)

- Pojištění majetku DOMEX (sleva až 1 000 Kč podle výše ročního pojistného), součástí je i pojištění

občanské odpovědnosti.

Bonusy na jednotlivé typy pojištění lze sčítat! Možnost jejich využití do 31.12.2015.

Chcete tuto exkluzivní nabídku využít? Toto Životní pojištění s bonusem můžete uzavřít pouze prostřednictvím našich odborníků, případně na našich kontaktních místech programu Odbory Plus.

Potřebujete více informací? Obraťte se na naši infolinku 774 775 959, nebo na mailovou adresu podpora@odboryplus.cz

cpp-logo-2010.jpg