Jdi na obsah Jdi na menu
 


O prázdninách do aquacentra i sportovní haly v Bohumíně levněji

14. 7. 2015

 

 

Léto je tady a bohumínské aquacentrum láká návštěvníky na prázdninové bonusy. Až o šest hodin se prodloužila otevírací doba a ve všední dny se můžete přijít okoupat a slunit tři hodiny za cenu jedné. I proto do zdejšího aquaparku míří v tropických dnech stovky lidí.


Letní výhody čekají na návštěvníky až do konce srpna. Tradiční akce tři hodiny za cenu jedné platí ve všední dny a vztahuje se na areál bazénu včetně tobogánu, vířivky a venkovního bazénu a dětského brouzdaliště. "Na pláži jsou pro návštěvníky připravena lehátka, děti se vyřádí v brouzdališti na skluzavce, a když někoho přepadne hlad nebo žízeň, může využít občerstvení v areálu aquacentra," uvedl Jan Rozsypal, ředitel městské společnosti Bospor, která areál provozuje. Dodal, že o víkendech zůstává klasické vstupné. K ochlazení návštěvníkům slouží venkovní bazén s průplavem do vnitřního relaxačního bazénu se 45metrovým tobogánem, masážními lavicemi a tryskami i vodním hřibem.


Dospělí v létě zaplatí od pondělí od pátku za vstup do bazénu (3 hodiny) 80 korun, děti, studenti a senioři 45 korun. Každá další hodina přijde dospělého na 30 korun, u děti a ostatní držitele slev pak 20 korun. O víkendech a svátcích je cena za hodinu pro dospělého 95 korun a pro děti, studenty a seniory pak 55 korun. Každá další hodina pak stojí 40 korun, u zlevněného vstupného je to 25 korun. Aquacentrum má otevřeno ve všední dny od 6 do 21 hodin, v pátek od 10 do 21 hodin a o víkendech a svátcích od 8 do 21 hodin.


Samostatný program nabízí až do konce srpna saunový svět aquacentra. Základní vstupné do sauny včetně využití všech bazénů je od pondělí do pátku 120 korun za hodinu, o víkendech a svátcích 140 korun za hodinu. Každá další půlhodina stojí ve všední den 35 korun, o víkendu 40 korun. Zlevněné vstupné se pohybuje od 90 do 100 korun za hodinu, každá další půlhodina od 20 do 25 korun.


Hned vedle aquacentra si lidé mohou zajít zahrát plážový volejbal, petanque nebo adventure golf s osmnácti drahami. Nově přibyla v areálu adventure golfu také dráha pro curling na koberci. Pláž bazénu je s areálem golfu propojena a po předložení vstupenky z aquacentra lze na golf získat slevu.

 

Kdo by měl vody i golfu už dost, může zaskočit s dětmi do přilehlého Hobbyparku na lanovou atrakci - Mauglího stezku. Sportovci se zase můžou vyřádit v blízké sportovní hale. I tam počítají s letními bonusy. Tenis nebo badminton si tam zahrají od 100 do 150 korun za hodinu, další sporty jako třeba fotbal, volejbal nebo florbal od 200 do 300 korun za hodinu.

 

 

 

 

 

 

autor: Lucie Balcarová
zdroj:www.mesto-bohumin.cz