Odbory Plus: Jízdní kola do města i na sport o 20 % levněji

12. 6. 2014

Nabídka pro členy programu Odbory Plus

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout kola Capriolo, která Vás určitě zaujmou svým výjimečným designem, kvalitním provedením a skvělou cenou. V nabídce najdete kola pro každou věkovou skupinu a jakýkoliv druh jízdy.

V nabídce jsou jízdní kola horská, městská, trackingová, silniční, dětská i kola určená na freeride.

capriolo-1.pngcapriolo-2.pngcapriolo-3.png

Se společností PSF Line s.r.o., založené r. 1995, která je výhradním dodavatelem těchto jízdních kol, jsme pro Vás dohodli výhodnou nabídku - SLEVU VE VÝŠI 20 % pro členy programu Odbory Plus.

Jak slevu 20 % využít?

Stačí si vybrat kolo na stránkách http://www.kolo-capriolo.cz/ a zadat PROMO KÓD: 54365752 (po zadání kódu v objednávce bude poskytnuta sleva 20 % na veškeré produkty).

Zaregistrujte se do programu Odbory Plus a získejte možnost využít této nabídky a přístup k mnoha dalším slevám a výhodám.

reg.jpg

zdroj:www.odboryplus.cz