Odbory plus: Vánoční balení vitamínů řady GS za super ceny

2. 12. 2015

Nabídka platí pro členy programu Odbory plus

Vánoční nabídka pro Vás, do 6.12. navíc doprava zdarma, vánoční balení GS Condro diamant s 20 tbl. navíc jen za 519 Kč ad…

Kdo by neznal GS CONDRO!? A to je jen jeden z celé řady produktů "GS" firmy Green-Swan Pharmaceuticals ČR, a.s..

Nyní máte možnost nakoupit sobě i svým blízkým celou řadu těchto výrobků se slevou ve výši

gs-nahled.png

30 - 60 % oproti běžným (neakčním) cenám v lékárnách.

Tuto slevu lze uplatnit na e-shopu www.mojeprevence.cz po přihlášení a zadání kódu, který jste obdrželi v rámci svých osobních mailových adres. Pokud již tento kód neznáte, případně jste nově registrovaným členem programu, vyžádejte si tento kód na infolince programu 774 775 959.

Postup registrace do programu GS Benefit, kde si výrobky se slevou můžete nakoupit, najdete níže, pod aktuálním letákem.

Nabídka platí pro členy programu Odbory plus

zdroj: http://blog.odboryplus.cz