Setkání s prezidentem Milošem Zemanem

3. 11. 2016

Ve středu se setkali na Krajském úřadu Moravskoslezského kraje zástupci OS PHGN a zástupci společnosti OKD, a.s. s prezidentem České republiky Milošem Zemanem.

Prezident se zajímal jaká je současná situace v OKD a ověřoval si některé informace, které se kolem OKD vyskytují. Výkonný ředitel OKD vysvětlil postoj společnosti v probíhající insolvenci. Zástupci odborů zase znepokojení zaměstnanců nad postupem společnosti OKD v rozhodnutí kolem uzavření Dolu Paskov. Na závěr krátkého setkání prezident Miloš Zeman se omezil pouze na přání úspěchu v reorganizaci a doporučil podat žaloby na bývalé vlastníky OKD.

Výkonný ředitel společnosti, pana prezidenta ujistil, že ze strany OKD finišují přípravy žalob, a rovněž předseda OS PHGN Jan Sábel potvrdil, že odbory spolupracují ve věci žalob s další společností.

20161102_zer_zeman_028.jpg

20161102_zer_zeman_029.jpg