Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ve fanzóně si vychutnejte hokej i odpočinek

4. 5. 2015

 

 

Moravskoslezský kraj žije hokejem. Ve spolupráci s městem Ostrava pro fanoušky slavnostně otevřel FAN ZÓNU u ČEZ Arény. V době konání hokejového šampionátu si v ní návštěvníci mohou vychutnat projekci zápasů na megaobrazovce, užít si hudební produkce, hry i soutěže pro všechny věkové kategorie.

 

„Mistrovství světa v ledním hokeji je pro nás jedinečnou příležitostí, jak se pozitivně prezentovat a udělat si dobré jméno nejen u účastnických týmů, ale samozřejmě také u fanoušků. Právě jim nyní patří naše pozornost. Chceme jim poskytnout maximální komfort a možnost zábavy v podobě doprovodného programu. Všichni sportovní příznivci jsou do FAN ZÓNY srdečně zváni a věříme, že v ní zažijí neopakovatelnou atmosféru,“ uvedl hejtman Moravskoslezského Miroslav Novák. Ten dnes otevřel společně s primátorem města Ostravy Tomášem Macurou a hokejovou legendou Františkem Černíkem oficiální FAN ZÓNU.

 

„Spolupořadatelstvím hokejového mistrovství světa Ostrava potvrzuje, že patří k významným sportovním metropolím v mezinárodním měřítku. Výpravy z osmi zemí Evropy i ze zámoří doprovází vzhledem k popularitě hokeje početné skupiny fanoušků. Město je na jejich pobyt dobře připraveno, ať už jde o dopravu, bezpečnost, zdravotní péči, informační servis, volnočasové aktivity i další oblasti,“ řekl primátor Ostravy Tomáš Macura.

 

Hokejová FAN ZÓNA nabízí po celou dobu trvání šampionátu zážitky i odpočinek všem, kteří se nedostanou do samotné ČEZ ARÉNY. Napínavé zápasy si tu návštěvníci mohou užít prostřednictvím největší velkoplošné obrazovky na severní Moravě (100 m²), občerstvit se v klidových koutcích nebo využít možnosti bodypaintingu vlajek svého oblíbeného týmu. Výtěžek z plateb za tyto služby věnuje kraj spolu s městem na charitu.

 

Ve FAN ZÓNĚ hosté najdou i propagační stánek Moravskoslezského kraje, který jim nabízí informační brožury v několika jazykových mutacích a také unikátní hokejové suvenýry, které kromě e-shopu není možné jinde koupit. FAN ZÓNA je otevřena vždy zhruba dvě a čtvrt hodiny před zápasy, zavírat se bude ve 23:00 hodin. Vstup je zdarma.

 

 

 

 

 

 

 

autor, zdroj: http://verejna-sprava.kr-moravskoslezsky.cz/