Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jednání s vedením 11.6.2015

15. 6. 2015

 

 

Dnešní jednání s vedením se skládalo ze dvou částí. V klasické části vedení informovalo o stavech zaměstnanců, těch máme v současnosti 1733 kmenových a 511 dodavatelských. O bezpečnosti, tam máme 1 evidovaný úraz a jednu nevolnost v R 799. Ředitel závodu poté sdělil technická opatření, která se právě v souvislosti s vysokou teplotou u R 799 provádějí a o tom, že apeloval na řídící pracovníky o nutnosti dodržování určené mikroklimatické přestávky. V současné době na našem závodě probíhá prověrka OBÚ, v úterý odpoledne komisaři fárali pět důlních tras (1 závada) a nyní se provádí kontrola dokumentace.

Na minulém jednání jsme požádali vedení o provedení vodorovného značení (bílá dělící čára) na účelové silnici mezi obcí Oprechtice a Staříčem II, vedení dnes sdělilo, že požadavku zaměstnanců vyhoví.

V druhé polovině jednání se obě strany dohodly na konečném znění Dohody č. 2 ke KS OKD, a.s. pro Důlní závod 3. Do naší dohody byly zapracovány body již dohodnuté v Dodatku č. 8 ke KS OKD, a.s. a některé další návrhy z naší strany. Celou dohodu zveřejníme hned po schválení OKD a po podepsání všech zúčastněných stran.