Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jednání s vedením 23. 4. 2015

23. 4. 2015

 

 

Dnes se opět uskutečnilo pravidelné setkání odborových organizací s vedením závodu. Dostali jsme informace o stavech zaměstnanců, kterých k dnešnímu dni na Paskově pracuje 1765 vlastních a 513 dodavatelů. Rovněž stále platí i úkoly z minulého období, týkající se sledování a proplácení pozdních výjezdů, obzvlášť z porubu 799. Dále byl v souladu s KS schválen příplatek 75 Kč/směna pro povrchové mechaniky telefonní ústředny, kteří v průběhu přestávky nemohou být vystřídáni. Ředitel závodu odbory informoval o výsledcích 1. kvartálu, za který Paskov v bezpečnosti obdržel Cenu výkonného ředitele a za 1. místo ve výrobě Fedrunkový kahan.

 

V diskuzi jsme upozornili na situaci, kdy je na obou lokalitách ve správní budově již odstaveno topení a teploty v noci klesají až k bodu mrazu. Teploty na pracovištích tak zdaleka neodpovídají hodnotám požadovaným hygienickým předpisem.

 

Panu řediteli byl rovněž předán 1 vzorek oranžového mýdla, které nyní zaměstnanci fasují. Toto mýdlo nejen že nevoní, ale přímo spíše zapáchá. Štěstí je snad jen to, že když už zapáchá, tak při mytí alespoň moc nešpiní. P.V.