Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ohlasy ze Dne horníků.

3. 9. 2014

 

 

Přestože Den horníků, který proběhl dne 30.8.2014 ve Staříči byl ať programem, plochou, či atrakcemi v duchu úsporného režimu, ohlasy byly vesměs pozitivní. Počasí se vydařilo, dětské atrakce jely naplno a provozovatel atrakcí ochotně prodloužil provozní dobu nad dohodnutý čas a co víc, bez navýšení ceny. Třebaže byl program odehrávající se na pódiu za daleko menší peníze než v roce 2012, bavil uspokojivě spoustu návštěvníků až do samého závěru. Nepříliš vydařená byla organizace občerstvení, kde chyběl sortiment nealkoholických nápojů a i cenová hladina se zdála být návštěvníkům u některých nabízených produktů vyšší.

Závěrem lze říct, že zhruba tisícovka návštěvníků strávila na hřišti ve Staříči příjemný den se svými rodinami, kolegové z práce se mohli potkat i jinde než v pracovním procesu a to tady přece jde.

Nakonec poděkování všem, kteří přispěli do kasičky Spolku Svatá Barbora, na pomoc dětem, kterým zemřel jeden z rodičů v hornictví. V sobotu se na Dni horníků ve Staříči vybralo = 26 170,-Kč, za to díky všem. V sobotu na Dni horníků v Karviné se vybralo = 2 350,-Kč.

 

fotogalerie